Flippy Bottle Extreme

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 178 MB
  • Version 1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Most Played Games
Zoru başarmayı seven arkadaşlarımıza müjde.

Zoru başarmayı seven arkadaşlarımıza müjde. 

Most Played Games stüdyosunun geliştirmiş olduğu Flippy Bottle Extreme aksiyon oyununda zorlu şişe çevirme oyununu oynayacaksınız. Retro görseller ön plana çıkartılarak geliştirilmiş olan Flippy Bottle Extreme aksiyon oyunu ilk başta zorlukları oyuncularımıza tattırıyor. İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz gelen oyunda oldukça ağır olan şişeyi platform üzerinde dik gelecek  bir şekilde düşürmeniz gerekiyor.

Okuması kolay geliyor olsa da bunu başarabilmek oyunun ilk aşamalarında oldukça zor. Seviyeleri geçmeye çalıştıkça oyun daha da zor bir hal alıken sizde artık oyuna alışmış oluyorsunuz. İlk başlarda şişeyi istenildiği gibi dik bir şekilde platform üzerinde durdurabilmak biraz zor gelecek bir durumdur. Dikkatinizi toplamalısınız ne hızlı ne de çok yavaş hareket etmelisiniz ortayı tutturmalısınız. Oyunun en güzel özelliğine gelecek olursak, şişeyi düşürdüğünüzde taktirde oyunun en başına dönmüyorsunuz kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. 

Seviyeler şeklinde ilerlediğiniz Flippy Bottle Extreme aksiyon oyununda tüm şişeleri toplamayı başarırsanız oyunu tamamlamış olursunuz. 

Flippy Bottle Extreme indir
DİĞER SÜRÜMLER